Otomatik Test Sistemleri Ve Ölçüm Uygulamaları

National Instruments, Otomatik test sistemleri ve ölçüm sistemlerini kullanarak uygulamaların geliştirme süresini ve performansını hızlandırmak için LabVIEW NXG yazılımının yeni bir sürümünü duyurdu.

otomatik test sistemleri

Otomatik Test Sistemleri ve Ölçüm Sistemleri

LabVIEW’ın yeni sürümü, mühendislerin test ve ölçüm kodlarını geliştirmek, otomatik test sistemleri ve otomatik ölçüm uygulamaları kullanarak webde hazır uygulamalar oluşturmak için sistemleri ayarlamak ve yapılandırmak için gereken süreyi azalttığını iddia ediyor. Bu daha hızlı gelişme, zorlu pazara girme gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olacak gibi duruyor.

LabVIEW NXG özellikleri

LabVIEW NXG FPGA Modülü: FPGA modülü artık USRP’yi (Universal Software Radio Peripheral) destekliyor. Ayrıca Kintex-7 FlexRIO’ya da sahiptir. Firma daha hızlı FPGA geliştirme ve hata ayıklama için yeni akışlara yön vermiş.

VLabVIEW NXG Web Modülü: Web modülü artık dinamik web uygulamaları için JavaScript Kütüphanelerinin WebVI’lara entegrasyonu için destek vermektedir. Ayrıca, WebVI’ları basit ve güvenli bir şekilde barındırmak için bir NI bulut hizmeti olan SystemLink Cloud yazılımına erişim sağlar.

Çevresel Gelişim Ortamı: Yeni proje bağımlılığı araçlarının yanı sıra, kayıtlı .NET derlemeleri için destek ve uygulamaların hızlı bir şekilde özelleştirilmesi için yeni proje bağımlılık araçları ve MathWorks ile arabirim oluşturma uygulamaları içeren entegrasyon ve yazılım mühendisliği araçlarına sahiptir. MATLAB için Arayüz özelliği, mühendislerin mevcut IP’lerinin tamamen yeniden kullanılması için LabVIEW NXG ortamından doğrudan MATLAB kodunu çağırmasını sağlar.

LabVIEW NXG’nin Yeni Sürümü Webde kullanıma hazır uygulamalar için yeni özellikler ve işlevler ekler. Bu sistem sayesinde firmalar kendi otomatik test sistemlerini rahatlıkla oluşturup, takibini sağlayabileceklerdir.

Aşağıda ki link üzerinden Labview ile alakalı detaylı bilgiler alabilir, Ücretsiz deneme sürümü ile gerekli incelemelerinizi yapabilirsiniz.  

Gerekli Link : Labview Ücretsiz Sürüm Uygulamaları

Yazımızı beğendiyseniz hemen alttaki Sosyal medya butonlarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Öneri veya eleştirilerinizi alttaki yorumlar bölümünden yapabilirsiniz. Elektroniktasarımlar.com ailesi olarak bir çok yeni içerik eklemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Paylaşın, Herkes Faydalansın!

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir