Xiaomi Ekran Koruyucu

Merhaba, Bu yazımızda “Xiaomi Ekran Koruyucu” hakkında bilgi vereceğiz. Keyifli okumalar 🙂

Bilindiği üzere hayatımıza giren yüzlerce yeni teknoloji mevcuttur. Bu yeni teknolojiler zaman içerisinde değişiklik gösterse de, birçoğunun gelişi ve insanların hayatlarına girişi normal bir biçimde olmamıştır. İnsanlar geçmiş yıllardan beri teknolojinin hayalini kurmuş ve hayalini kurduğu teknolojiler üzerine ciddi çalışmalar yapmaya başlamıştır. Da Vinci ile başlayan mekanik teknolojisinin temeline gidersek, aslında Artuklu Devleti içerisinde Kürt bir âlime kadar uzanan bir ilmi silsile mevcuttur. 

xiaomi ekran koruyucu

XİAOMİ EKRAN KORUYUCU 

İnsanların gelişimini ve insanlara hizmet amacıyla üretilen teknolojilerin, her zaman insanların kullanımına sunulması ile bir ortak düşünce havuzu oluşturmuştur. İşte insan oğlunun teknoloji ile imtihanı o yıllardan başlamış ve son geldiği nokta ise sanayi 4.0 devrimi gerçekleşmeye başlayacak olan yeni robotik ve sibernetik çağıdır. İşte bu çağda insanların artık dünyayı el kadar teknolojik cihazların içine sığdırmaya başladığı anda, birçok akıllı telefon modeli piyasalarda dolaşmaktadır. Bu akıllı telefon modelleri içinde en güzel ve şık tasarıma sahip olanı şüphesiz XİAOMİ marka akıllı telefonlardır.

Şüphesiz bu XİAOMİ marka akıllı telefonun genellikle ekranının zayıf olduğunu birçok kullanıcısı söylemektedir. Birçok kullanıcısı da bu XİAOMİ marka telefonun ekranının daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı çalışabilmesi için çareler üretmekte, hatta bu çareleri genellikle internet ortamındaki verilerden ve yazılardan aramaktadır. İşte bizler sizlere XİAOMİ marka akıllı telefonların ekranlarını korumanın yollarını kısaca anlatacağız. Öncelikle bu telefonun bir özelliği gelişmiş bir yazılım mimarisine sahip olmasıdır. Ancak üreticilerin aynı hassasiyeti telefonun dış aksamı üzerine pek göstermedikleri bilinmektedir.

XİAOMİ marka telefonlarda ki en büyük problemin genellikle en ufak bir düşme de ekranının bozulması veya hafif bir darbe de çatlıyor olmasıdır. Bu durumun telafisi için birçok XİAOMİ kullanıcısı çeşitli çareler üretmekte olsa da, tam başarılı sonuçlar alamamaktadır.

xiaomi ekran koruyucu

XİAOMİ EKRAN KORUYUCU YAPISI

Ancak XİAOMİ marka telefonların ekranlarının zarar görmelerini engelleyici bir yöntem vardır. O da güzel bir ekran koruyucu sentetik şeffaf maddedir. Bu maddeleri sakın ola ki, başka maddeler almamalısınız. Bu markanın ekranını en iyi koruyan ekran koruyucu maddesi SİLİSYUM VE KARBON karışımlı ekran koruyucular olmaktadır.

XİAOMİ EKRAN KORUYUCU TAVSİYESİ

Xiaomi Ekran Koruyucu alacağınız belli siteler mevcut. Ancak bu siteler genellikle uzak doğu tabanlı sitelerdir. Xiaomi ekran koruyucu almak için biraz vaktiniz var ise aliexpress, gearbest gibi sitelere yönlenebilirsiniz. Bu siteler üzerinde istediğiniz model ve istediğiniz ebatta xiaomi ekran koyurucusunu bulabilirsiniz. Türkiye de hizmet veren sitelerde mevcut ancak uzak doğu sitelerine göre oldukça pahalı satış yapmaktadırlar.

Yazımızı beğendiyseniz hemen alttaki Sosyal medya butonlarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Öneri veya eleştirilerinizi alttaki yorumlar bölümünden yapabilirsiniz. Elektronik Tasarımlar ailesi olarak bir çok yeni içerik eklemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir!!!


Paylaşın, Herkes Faydalansın!

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir